2 грудня, на території Успенської парафії у Козові з’явився ще один глибокий символ, який відтепер прикрашає подвір’я храму.
– Згідно тверджень античного енциклопедиста Плінія Старшого, пелікан – єдина птаха, яка під час голоду, здатна розірвати власні груди, щоби кров’ю і тілом нагодувати своїх дітей. З ІІІ століття цей образ міцно входить у християнське мистецтво, символізуючи Ісуса Христа, утаєнного у Євхаристії, який віддає Тіло і Кров вірним. У Божественній комедії Данте називає Христа “наш Пелікан”, – пояснює о. Василь Баглей.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ