Сьогоднішній снігопад ускладнив рух транспорту на дорогах західної частини України. Активісти Тернопільського осередку ВО «Автомайдан» моніторять ситуацію на Тернопільщині. Як повідомляють наші читачі, рясний мокрий сніг у неділю став випробовуванням для водіїв.
– Ми попросили жителів області нам допомогти і з’ясували, що по всій області на узбіччях стоять фури, які заносить на слизькій дорозі, ускладнений підйом автотранспорту. Найбільш проблемний напрямок – Івано-Франківський, оперативно розчистили Львівський напрямок, – розповів голова ТО ВО «Автомайдан» Ігор Василів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Сніг припинився, але автомайданівці продовжують стежити за станом доріг Тернопільщини.
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2017/12/03/85efe6fd9e980282ac540971f87394b9.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2017/12/03/0a2945f7f7b3d7b6bcd981796edcc313.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2017/12/03/dc56255a1270bdd3d76f90ef83fbd160.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2017/12/03/9d43613549d062b90d28fd8f5bfcfc0b.jpg)