Попри посилення снігопаду, ситуація під контролем Служби автомобільних доріг у Тернопільській області. Проїзд автомобільними шляхами загального користування забезпечено у повному обсязі, – пише БезТабу.
«Для надання безпечного та безперебійного руху транспорту при складних погодних умовах, дорожня техніка працює цілодобово і практично без перепочинку. Основні напрямки залишаються відкритими для руху всіх видів транспортних засобів», – коментує начальник Служби автомобільних доріг області Богдан Юлик.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
На замовлення обласної дорожньої служби для оперативного подолання наслідків негоди задіяно техніку підрядних організацій ДП «Тернопіьський облавтодор», ТзОВ «ТехноБудЦентр» та ТзОВ «АваксПроф». Зараз на автошляхах працює 110 одиниць техніки, з яких 80 – піскорозкидачі. 180 шляховиків здійснюють ручну посипку складних ділянок доріг (спуски, підйоми, круті повороти).
Служба автомобільних доріг у Тернопільській області звертається до всіх водіїв з проханням бути уважними та обережними за кермом. Зважати на прояви негоди та не виконувати ризикованих маневрів.Якщо у вашого автомобіля досі літні шини – не вирушайте у дорогу.
Особливо це прохання стосується водіїв фур, які часто не можуть виїхати на складні ділянки доріг через перезавантаженість транспортного засобу, та блокують автомагістралі.
Наголошуємо, що на території Тернопільщини є місця відстою для автотранспорту, детальніше їхнє розташування можна прочитати ТУТ.
В разі, якщо ви потрапили в надзвичайну ситуацію на дорозі і вам потрібна допомога, у Службі автомобільних доріг у Тернопільській області цілодобово працює диспетчер. Звʼязатись з яким можна за номером телефону: (0352) 52-65-32.