У центрі Тернополя встановлюють новорічну ялинку. На Театральному майдані уже звели каркас дерева і згодом почеплять на нього гілки. Працівники управління ЖКГ міськради кажуть, що ялинку повністю встановлять за кілька днів, частково закуплять нові іграшки. Обіцяють почепити й прикраси від школярів.
Традиційно урочисто запалюють зелену красуню 19 грудня у День Святого Миколая. На свято щороку запрошують усіх тернополян, і, особливо, малечу, яка чи не найбільше полюбляє новорічні вогні.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Також комунальники міста уже почали встановлювати новорічні ілюмінації на фонтанах та вулицях.
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/11/30/85603e94bc027440621b1c9af7fec694.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/11/30/d13420549e281b0eb408608baf8c6d3a.jpg)