Термінової допомоги потребує Марія Вітишин, дружина загиблого в донецькому аеропорті кіборга Івана Вітишина, мати трьох його донечок. У дружини кіборга, який загинув з фотографіями дітей у руках, виявили пухлину, пише Експрес.
У вересні цього року провели курс хіміо- та променевої терапії, зробили операцію. Тоді ще родина змогла самотужки назбирати необхідну суму. Про це повідомляє Логістичний центр допомоги АТО.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
21 листопада пані Марія поступила в тернопільський обласний онкологічний диспансер на повторні курсі “хімії”. Скільки доз опромінення знову доведеться приймати, лікарі ще не кажуть. Проте готують жінку до операції за кілька днів. А необхідних десятків тисяч гривень у сім’ї уже немає…
Волонтери Логістичного центру допомоги бійцям АТО просять тернополян та небайдужих благодійників відгукнутися та допомогти врятувати маму Софійки, Олександри, Марічки.
Кошти можна перераховувати на картку волонтера Логістичного центру Христина Феціца, або приносити особисто (тел.097-2-055-055). Звіт буде оприлюднено. 4731 2127 0094 1833 картка ПриватБанк на ім’я Христина Феціца (з позначкою “Для М.Вітишин).