В Тернополі вже 13-ий рік поспіль проводять акцію “Миколай про тебе не забуде”. Це щорічний благодійний захід, головною метою якого є зібрати подарунки до дня св. Миколая потребуючим дітям.
Так звана “Фабрика св. Миколая”, де пакуватимуть подарунки, знаходиться в храмі св. Йосафата, м. Тернопіль, вул. Лучаківського, довідки за телефоном 068 242 09 89.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Зазначимо, що в Тернополі проживає близько 2 тисяч потребуючих дітей віком до 12 років. Списки оновлюються щорічно.
– Що входить в сам подарунок? Це солодощі іграшки, канцелярське приладдя, засоби особистої гігієни. Тобто, усі ці речі кожна людина, яка бажає долучитися до нашої акції, може пожертвувати, скласти таку пожертву і усі ці речі буде подаровано 18 числа потребуючим діткам, – розповідає координатор акції “Миколай про тебе не забуде” Ірина Бревко.