Ще одна дорожньо-транспортна пригода, де постраждала дитина, сталася у Тернополі у середу, 22 листопада, близько 17-ї години. На вулиці Галицькій «ВАЗ» збив 10-річну школярку.
Дівчинку, за попередніми даними, із закритим переломом нижньої третини правої гомілки зі зміщенням, доставили до травматологічного відділення дитячої обласної лікарні.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Патрульні проводили охорону місця події і викликали слідчо-оперативну групу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДТП у Тернополі: два водії та пара оленів не поділили дорогу (Фото)
в Управлінні патрульної поліції Тернополя наголосили, з початку року інспектори вже зафіксували 31 ДТП за участі дітей, з них — 24 з потерпілими, 1 дитина загинула, 25 травмувалися.