Сьогодні, 23 листопада, о 10 годин. розпоччалося ІІ пленарне засідання сьомої сесії Тернопільської обласної рад. Обласні депутати запланували розглянути близько 70 питань. Перелік питань винесених на сесію можна переглянути ТУТ.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Депутати в Микулинцях проголосували за забруднення річки Серет