Уже більш як 80 тисяч біометричних паспортів видали жителям Тернопільщини з початку 2017 року. Фахівці державної міграційної служби області розповідають, що ажіотаж на отримання документа восени дещо зменшився, пов’язують це з тим, що завершився традиційний період відпочинку і сезонних літніх робіт за кордоном.
Також спеціалісти зауважують, що багато мешканців Тернопілля забувають вчасно забирати готові документи і приходять за ними аж за кілька тижнів, або й місяців. Особи, яким все ще затримують видачу біометричних паспортів, отримають їх уже до кінця року.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ