На Тернопіллі у 2017 році обсяги експорту склали більше 41 млн. дол., а імпорту – майже 6 млн. дол.. У порівнянні з 2016 роком, експорт зменшився на 39%, а імпорт – зріс більш ніж на 40%.
Область з початку року вела торгівлю послугами з партнерами із 89 країн світу, серед яких – Швеція, Нігерія, Данія та США. Найпопулярніші послуги, які замовляли та продавали іноземці – транспортні та ділові послуги, пов’язані з подорожами. Про це розповіли в Головному управлінні статистики в Тернопільській області.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ