Збірна Тернопільщини з фрі-файту привезла 11 медалей з Чемпіонату України. Загалом нашу область представили 13 спортсменів, які показали чудові результати. Зокрема, золоті медалі здобули Арсен Кухаренко, Тимур Музиченко, Максим Каплиш, Михайло Горбатюк. Срібні нагороди дісталися Роману Бойку, Олександру Небесному, Ігорю Бекеші, Олегу Прокопіву, Євгену Коліняку. А «бронза» – у Владислава Тераза та Арсена Кухаренка.
Про це повідомили управління фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/11/22/523dfe64f19a1b7447246f3892f4dadf.jpg)