1-3 грудня у тернопільському драмтеатрі відбудеться міжнародний джазовий фестиваль JAZZBEZ. Цього року вже дванадцятий рік поспіль до Тернополя приїдуть кращі джазові виконавці з усього світу: Польщі, Данії, Америки, України та Німеччини.
Однією з найяскравіших учасниць фестивалю стане легендарна джазова співачка Debbie Cameron, яка привезе у наше місто свій проект «Debbie Cameron Project» (DK – UA – PL – СА). Деббі почала свою музичну кар’єру в Маямі як студентка музикантів, що потім стали групою Weather Report. Після того, як у 1980 р. переїхала до Данії, Деббі почала працювати на легендарній джазовій сцені – Montmartre JazzHouse.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Також цього ж дня на сцені фестивалі «JazzBez» виступить колектив з Польщі «Michał Martyniuk Trio feat. Jakub Skowronski» (POL). Музика проекту поєднує елементи традиційного американського джазу зі свіжими тенденціями сучасної європейської музики.
Квитки вже можна купити в касі Драмтеатру та у ЦУМі (1-й пов. Відділ Konica) та на сайті.
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2017/11/22/dbda67f0e78367884c304dfbdd644659.png)