Як виглядав Центрі міста, що одягали тернополянки, які у них були зачіски, – все це можна побачити у відео, знятому у 1994 році у нашому місті, – пише 20 хвилин.
Відеоролик того часу розмістив у соцмережі тернопільських краєзнавець Віктор Мадрі. Тернополяни відповідають на питання ведучого: «Хто є поп-символом України?». Відповіді були різні, а часом і кумедні.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ