Поки тернополяни милуються снігом – комунальники його прибирають (Фото)
- Опубліковано: Катерина Богуславська
- —
- 21 Листопада, 2017 о 12:43
24.06.2026
16:31:00
Цього року, як кажуть у народі, «Михайло приїхав на білому коні». 21 листопада тернополяни вранці вийшли на засніжені вулиці і уже мали нагоду помилуватися приходом зими, хай ще некалендарним. Білий сніговий покрив на дорогах і деревах потішив жителів міста і вони охоче фотографувалися на його фоні і просто робили знімки засніжених гілочок, дахів…
У той же час комунальники почали прибирати місто від снігу, очищали доріжки спецтехнікою.





Фото: Катерина Богуславська
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026