Проїхатися на роботу і дізнатися про те, як зберегти власне здоров’я зможуть відтепер містяни. Тролейбус «Збережемо здоров’я нації» під порядковим номером №173 вийшов на маршрут уже в іншому оформленні. До цього приклали руку студенти Тернопільського державного медичного університету. Така ідея виникла у них ще торік.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Координатором проекту став студент медичного факультету Віктор Гунька, менеджерами – директор центру виховної роботи та культурного розвитку Ольга Яремчук і працівниця центру Соломія Крамар. Над дизайном працювали – провідний фахівець видавництва «Укрмедкнига» Наталя Нижегородова, студент медичного факультету Роман Тарасюк, студентка медичного факультету Тетяна Петрунько, – повідомляє Тернопільелектротранс.
«У дизайні ми дотримувалися принципу мінімалізму. Головний акцент робився на подання чіткої і корисної інформації для тернополян і гостей міста. У тролейбусі розміщені друковані матеріали про різні захворювання, як виявити їх, як правильно вести здоровий спосіб життя. Також є інформація про Студентський парламент нашого університету і ТДМУзагалом. Ми щиро вдячні адміністрації університету за підтримку», – зазначив Віктор Гунька.
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2017/11/14/dd8c2f4db6f3a9870f49c922422759db.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2017/11/14/02d278477077391f20d477b56055573b.jpg)