«Просимо облаштувати майданчик з гірками, гойдалками, пісочницю для діток молодшого віку та спортивними тренажерами для молоді по вул. Золотогірська. Наш мікрорайон розбудовується, кількість молодого населення зростає, старі майданчики зносились і стали небезпечними, а у дворах новобудов їх взагалі немає. Усі батьки будуть безмежно вдячні за приємний відпочинок поряд зі своїми дітьми та за спортивне дозвілля старших дітей. Давайте забезпечимо нашому молодому поколінню здорове дитинство!», – пише автор петиції Олег Швець.
Нагадаємо, щоб цю петицію розглянули у міській раді – за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ