«Чоловік лежить на асфальті поруч з автомобілем на вулиці Чумацькій», – таке повідомлення надійшло на лінію 102 близько опівночі 9 листопада.
Інспектори патрульної поліції за кілька хвилин прибули на місце події. В автомобілі Toyota Corolla навстіж були відчинені дверцята, а всередині перебували двоє чоловіків. Громадяни вели себе підозріло і перебували з явними ознаками наркотичного сп’яніння.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Поліцейські встановили їх особи. Це були 30-річний та 28-річний тернополяни. При поверхневій перевірці автомобілі охоронці порядку виявили ампули та шприци з невідомою речовиною, предмет, схожий на зброю, патрони та різноманітні інструменти.
Патрульні викликали слідчих.