У культурному житті нашого міста відбулась знакова подія: презентація добротного і водночас вишуканого двомовного каталогу «Історичні постаті Тернопілля» народного художника України Богдана Ткачика. Цей проект здійснено за ініціативи та підтримки Олександра Смика (управління культури і мистецтв), за сприяння Тернопільської міської ради.
Відбулась урочиста подія у приміщенні Тернопільської обласної організації національної спілки художників, де віднедавна експонується виставка портретів авторства пана Богдана. На захід завітали друзі, знайомі та мешканці міста.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова. Творці каталогу – мистецька команда професіоналів: видавництво «Історичні місця рідного краю» , розкішні світлини належать об’єктиву знаного майстра своєї справи Олегу Снітовському, дизайн відомого художника Олега Кіналя.