Поруч із гуртожитком на вулиці Дорошенка знаходяться підозрілі особи напідпитку повідомила заявниця на спецлінію 102, близько 22-ї години, 5 листопада.
Прибувши за викликом, патрульні затримали 23-річного хлопця, який намагався втекти. За словами заявниці, він підозрюється у нанесенні тілесних ушкоджень неповнолітньому.
Перегляньте також:
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
17-річного хлопця шпиталізували до обласної дитячої лікарні. За попередніми даними, у нього закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку та гематома чола.
Підозрюваного патрульні доставили до відділку поліції та передали слідчому.