Зміни у русі громадського транспорту пов’язані із ремонтними роботами. Тернополяни мусять бути уважними, – пише Галас.
У зв’язку із проведенням ремонтних робіт в районі перехрестя вулиць Миру-Дружби, з 5 по 9 листопада 2017року з 08:00 год. до 20:00 год. буде частково обмежено рух транспорту на даному перехресті.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Відтак буде змінено рух міських тролейбусів:
Тролейбусні маршрут №№1 та 3 від зупинки «Вул. Мазепи» проходитимуть вул. Бережанською, Тролейбусною, Бережанською, Мазепи (як тролейбусний маршрут №2) і далі по маршруту.
Тролейбусний маршрут №5 від зупинки «Вул. Мазепи» проходитиме вул. Бережанською, Лучаківського, Тролейбусною, Бережанською, Мазепи (як тролейбусний маршрут №11) і далі по маршруту.