Проспект Злуки в народі вже давно охрестили «дорогою смерті» через те, що тут найчастіше стаються аварії. Не винятком став і понеділок, 23 жовтня, майже в опівночі, водій «Таврії» наїхав на 35-річного чоловіка. Чоловік саме переходив дорогу в межах нерегульованого пішохідного переходу.
Потерпілого забрала карета швидкої допомоги. У нього, за попередніми даними, закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку та закрита травма грудної клітки.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ