Марш за права тварин пройде по всій Україні, зокрема у Тернополі, – пише Бізнес область.
Мета акції – привернути увагу громадської до проблеми загибелі тварин у цирках та інших закладах, для розваг людей. Захисники «братів наших менших» хочуть достукатися до владних структур, аби вони запропонували конкретні кроки для боротьби із знущанням над тваринами. На думку активістів, цирк та дресирування – це знущання над тваринами. У Тернополі акція розпочнеться 15 жовтня о 12 годині на Театральному майдані.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ