За принципової позиції прокуратури ухвалою апеляційного суду залишено без змін вирок першої інстанції, яким визнано винним жителя Теребовлянщини у скоєнні злочину за ч.2 ст. 156 КК України (Розбещення неповнолітніх, вчинене щодо малолітньої особи).
Нагадаємо, у червні 2016 року, житель одного із сіл Теребовлянського району, гостюючи у товариша та перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, залишившись наодинці із його 11-річного дочкою, вчинив щодо неї розпусні дії. Дитина розповіла про те, що з нею трапилось подружці, а вона- батькам потерпілої, які звернулись до правоохоронців із заявою про злочин.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Державним обвинувачем доведено у суді вину злочинця та судом призначено йому покарання у виді 6 років позбавлення волі. Вирок вступив у законну силу.