Наприкінці літа близько 120 малих та середніх підприємств Тернопільщини отримали фінансову кредитну позику у рамках програми “Країна успішного бізнесу”від ПриватБанку. Сума інвестування склала близько 5 млн гривень.
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2017/10/10/bca55d13873f6642ffd1b7adec19e180.jpeg)
«За час існування проекту КУБ набув значної популярності серед підприємців та власників юридичних осіб, адже є першопрохідцем для України у сфері кредитування малого та середнього бізнесу, а алгоритм роботи сервісу надзвичайно простий. Підприємцям чи власникам юридичних осіб достатньо зареєструвати заявку на отримання кредитування на сайті kub.pb.ua, де розповісти про свій бізнес та плани на залучені інвестиції, – розповідають у прес-службі ПриватБанку у Тернопільській області. – Сума інвестиції може різнитись від 50 до 500 тис. гривень, а спеціалізація бізнесу може стосуватись практично усіх напрямків економічної діяльності».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Вагомою перевагою «Країни успішного бізнесу» є не лише можливість усім охочим почати власну справу, а підприємцям залучати доступні мікрокредити, а й реальна інформаційна допомога – безкоштовні консультації спеціалістів. Інтернет-портал програми kub.pb.ua та цілодобовий сервіс підтримки підприємців дадуть усім підприємцям, бізнесменам, людям, які хочуть створити власну справу, нові інструменти для відкриття й розширення своєї діяльності.
За період роботи програми, завдячуючи інвестиціям у бізнес, вже вдалось створити понад 200 тис. додаткових робочих місць, амбітною ж ціллю керівників проекту залишається створення одного мільйону нових офіційних місць працевлаштування.
![](https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif)