В Тернополі Микола Тищенко відвідав ряд закладів, серед них паб “Файне Місто”, ресторан “Оскар”, легендарну “Стару піцерію” та “перлину” гастрономії – закусочну “Темп”. Крім того перевірив один із хостелів міста, – пише 0352.
Перевірку проводили ще в травні, захищати ж честь закладів міста нещодавно їздили їх представники та чиновники міської ради на пост-шоу “Страсті за Ревізором”.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Детальніше дивіться в відео.