Тернополяни просять безпечний пішохідний перехід на вул.Коновальця. Відповідну петицію уже зареєстрували на сайті Тернопільської міської ради:
«Прохання до влади міста та служб які мають відношення до створення пішохідних переходів звернути увагу на цей відрізок дороги, що знаходиться по вул.Коновальця навпроти 23 школи та вул. Омеляна Польового .
Хочу зауважити, що на цьому відрізку дороги дуже великий рух автотранспорту і при цьому кожний день діти які повертаються зі школи до дому ризикують потрапити під колеса проїзджаючого автомобіля.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Тому щоб потім коли щось, не дай Бог , станется не шукати винних двірників. А проявити мудрість і убезпечити перехід дітей хоча б світлофором!», – зауважує автор петиції Ігор Михалюк.
Нагадаємо, щоб цю пропозицію розглянули у міській раді, за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.