В Україні необхідно скасувати будь-яке оподаткування грошових переказів трудівників з-за кордону, – Михайло Головко

Опубліковано:
6 Жовтня, 2017

На думку свободівця, відсутність оподаткування та допомога з боку держави стимулюватиме заробітчан до відкриття власної справи. Таким чином, вдасться поступово повернути трудових мігрантів в Україну.

Актуальності таке соціальне явище як трудові мігранти набуло після розпаду Радянського Союзу, на початку 90–х рр. Особливого поширення «заробітчанський» рух набув в Західній Україні, у тому числі в Тернопільській області.

Читайте також

Михайло Головко розповів, за яку реформу не хоче голосувати «Свобода»
«Судова реформа – чергова узурпація влади, створення судді-деспота з колосальними повноваженнями і 0% відповідальності» – Михайло Головко

«Нині трудові міграції є масовим і соціально значущим явищем, що позначається на демографічній ситуації, ринку праці, соціально-економічному розвитку, добробуті громадян, соціальному розшаруванні, сімейних відносинах і вихованні дітей, має вагомі психологічні, світоглядні, культурні наслідки», – підкреслив народний депутат України від ВО «Свобода» Михайло Головко.

Згідно з даними Міжнародної організації з міграції в Україні, понад 70% міжнародних переказів родичі трудових мігрантів витрачають на поточні побутові потреби, 26% – на придбання товарів тривалого вжитку, і лише 3% – на відкриття власного бізнесу.

«В Україні необхідно скасувати будь-яке оподаткування грошових переказів трудівників з-за кордону. Більше того не повинні оподатковуватись фінансові кошти громадян України – трудових мігрантів, які заробили їх в іноземних країнах та інвестували в економіку України у вигляді підприємницького або фінансового капіталу. Громадяни повинні отримати при цьому податкові пільги, щоб мати можливість розвинути власний бізнес. Адже коли українець привіз гроші з-за кордону і відкрив власний бізнес, а держава йому при цьому допомогла, то він уже не хотітиме виїжджати на заробітки», – підсумував нардеп Михайло Головко.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #головко, #гроші, #депутат, #заробітчани, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #перекази, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»
21:11, 6 Травня, 2024

Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: