Зазвичай до обідньої пори, по вулиці Шевченка в сторону вулиці Копичинецької, в районі, який після практично кожної зливи перетворюється в маленьку “венецію” утворилися досить значні як для Чорткова автомобільні корки
Сьогодні, 3 жовтня, вони не були через дощову воду а ДТП в який потрапив новий джип мера міста. Як видно з світлин джип міського голови постраждав досить серйозно. Інший учасник ДТП – старенький WW Pasat відбувся “дрібними подряпинами”.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Момент ДТП зафіксували та опублікували фото в соцережах.