Вчора, 28 вересня, у лікарні Тернополя померла п’ятикласниця Марічка Череватенко, яка навчалася у Струсівській школі-інтернаті. Дівчинка лише цього року вступила до навчального закладу, але дуже швидко влилася у колектив. Про це пишуть у спільноті школи у Facebook, повідомляє PRESS-ЦЕНТР.
Усі запам’ятали її дуже привітною, світлою дитиною. 24 вересня Марічка виступала на шкільній сцені разом з іншими дівчатками на загальношкільних батьківських зборах, а вже зранку її госпіталізували з отруєннями. Напередодні вона повечеряла з сім’єю грибами.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Віддаючи останню шану дитині, в школі скасували до кінця тижня усі урочистості.