13 вересня вранці мешканець Тарнавського помітив, що до його автомобіля ВАЗ залізли крадії. Шляхом підбору ключа викрали із бардачка гаманець, в якому були документи на авто, картки на знижки та банківська картка.
Чоловік відразу зорієнтувався і заблокував картку, щоб злодії не змогли зняти кошти. Після того, зателефонував правоохоронцям. Справою займається слідчий.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ