Тисячі тернополян прийшли до Архикатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, щоб віддати останню шану загиблому Володимиру Стаюрі, – пише Файне місто.
Володимир Стаюра першим піднімав український прапор над Тернопільською міською радою в 1990 році, активний учасник Революції гідності, “голос Майдану”, керівник Штабу національного спротиву, учасник АТО, 93 ОМБр ЗСУ, заступник командира ОЗШР “Карпатська Січ”.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Попрощатися із побратимом приїхали керівники ВО “Свобода” на чолі з Олегом Тягнибоком, колеги по сесійній залі, бойові побратими…