Тернополяни отримали відзнаки від голови Донецької облдержадміністрації Павла Жебрівського. За вагомий внесок у розбудову Донеччини нагородили чотирьох представників Тернопільської області, які у своїй роботі допомагали своїм донецьким співвітчизникам, – повідомляє ТВ-4.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ