Тернопільською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.368 КК України (Одержання неправомірної вигоди службовою особою поєднане з її вимаганням) стосовно начальника відділу однієї з районних держадміністрацій.
Встановлено, що чиновниця вимагала та одержала 15 серпня 2017 року неправомірну вигоду в сумі 6000 грн. від місцевого підприємця за надання дозволу на оренду приміщень клубів району для проведення медичної комп’ютерної діагностики. Злочин викрито спільно із Управлінням Захисту економіки в Тернопільській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України. Тривають слідчі дії.
Перегляньте також:
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/08/15/474c9393f31e32db10bafe853e877604.jpg)