Медичні заклади у Тернополі матимуть статус комунальних підприємств. Відповідне рішення прийняли на черговій сесії міської ради, – пише Тернопіль Наживо.
Це означає, що у своїй діяльності лікарні та поліклініки матимуть можливості для надання більшого переліку медичних послуг та самостійно зможуть затверджувати штатний розпис роботи медперсоналу.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Читайте також
Таким чином лікарні зможуть надавати якісніші послуги відповідно до потреб пацієнтів.
– Під час реорганізації з усіма працівниками буде підписано новий контракт чи трудовий договір на рік. Ця норма прописана у документі з реорганізації медичних закладів. Більше того, така реорганізація дає колективу більші можливості проводити зміни в організаційній структурі та при здійсненні фінансових операцій, – підсумував міський голова Тернополя.