П’ять колонок-качалок відремонтують цьогоріч в Тернополі. Як повідомив заступник начальника управління житлово-комунального господарства Андрій Дроздовський, три з них вже оновлені. Це качалки на вулицях: 15 Квітня, 5, Злуки, 57, Лесі Українки, 37. Ще залишилось відремонтувати колонки на вулицях Коновальця, 20 та Героїв Крут, 11.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
– Робітники міняють труби, міняють насоси. Також чистять свердловини та відновлюють обладнання самої качалки, – коментує Андрій Дроздовський. – Роботи плануємо завершити найближчим часом.
Нагадаємо, що у місті також планують відновити чавунні колонки-качалки, які зникли після Другої Світової війни. У свій час вони були справжньою окрасою міста і забезпечували тернополян водою.
Передпроект відновлення першої колонки вже готовий. Встановити її планують на початку вулиці Валової.