8 серпня, близько 1-ї години ночі, патрулюючи вул.Протасевича інспектори зупинили автомобіль Volkswagen Transporter за рух з несправними зовнішніми світловими приладами. За кермом сидів чоловік, що не мав посвідчення водія і дозволив собі вживати алкоголь у машині під час спілкування з патрульними – інформує Патрульна поліція Тернополя
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Громадянин повідомив, що й справді не має посвідчення водія і причиною цього правопорушення, як він пояснив, є те, що власник авто попросив відвести його дівчину додому, адже сам перебував в стані алкогольного сп’яніння.
Окрім цього, під час розмови з патрульними, 22-річний хлопець потягнувся за пляшкою пива, що стояла поруч і почав випивати. Патрульні одразу озвучили зауваження припини правопорушні дії. Як показали дані алкотестера, з’ясувалося, що водій у нетверезому стані, позначка сягнула 0,92 проміле алкоголю в його крові, що є перевищенням допустимої норми.
На горе-водія патрульні склали декілька адмінпротоколів за відповідні правопорушення. За свій вчинок хлопцеві доведеться заплати 20400 гривень штрафу.
Патрульна поліція застерігає, що відповідальність за ч. 4 ст. 130 КУпАП передбачає штраф у розмірі 20400 гривень, або адміністративний арешт на строк 15 діб з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 роки. Відповідальність визначить суд.