П’яний водії на «Жигулях» виїхав на зустрічну. У лікарню потрапила водій «Ланоса». Наслідки аварії ліквідовували понад дві години, тож дорогу перекрили. Водії діставались в райцентр і виїжджали з нього об’їзними шляхами, – повідомляють в соціальних мережах.
Перегляньте також:
- На Тернопільщині на хабарі викрили депутатку, заступника міського голови, старосту села та директора підприємства
- У соборі на Тернопільщині, який відсудили в УПЦ (мп), консервують ікони