1 серпня патрульні отримали виклик з повідомленням, що по вул. Головацького невідома особа потрапила в помешкання, звідки викрала цінні речі і побила власника квартири. Постраждалий одразу звернувся у поліцію. – повідомляє Патрульна поліція Тернополя.
Читайте також
Перегляньте також:
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Після крадіжки та побиття, постраждалому вдалося викликати поліцю, сталося це близько 23 години. Зловмисник потрапив у квартиру і викрав телевізор, мікрохвильову піч, два мобільних телефони та кабель. Окрім цього, злодій побив власника квартири.
![злодій, крадіжка](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/08/03/f8510d6e772e97e22be8631625cc6863.jpg)
На місце одразу приїхала швидка допомога і встановила діагноз – закрита травма носа, ЗЧМТ, струс головного мозку та алкогольне сп’яніння.
![](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/08/03/60543f7d647d64fcbe2e4e19fa1403ba.jpg)
Працівникам патрульної поліції вдалося одразу знайти ймовірного злодія на вулиці Оболоня, який мав при собі телевізор та мобільні телефони. На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Дану особу доставили до відділку поліції. Відкрито кримінальне провадження за ст.186 ч.3 (Грабіж, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдав значної шкоди потерпілому).
До слова, у Тернополі чоловік викрав сейф і рубав його сокирою, щоб дістати звідти гроші.