Віктор Овчарук: «Дари природи та історії Тернопілля вимагають особливої відповідальності!»

Опубліковано:
31 Липня, 2017

Захід  відбувався під егідою Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, яке  представляє заступник міністра Михайло Тітарчук, директор департаменту туризму і курортів Іван Ліптуга.

Голова обласної ради Віктор Овчарук привітав учасників засідання, розповів про історичні, культурні, природні й географічні особливості та привабливості краю: «Наша область – це древня земля багатої історії та неповторної природи. Тернопільщина це – Поділля  зі сходу і Галичина – із заходу, Волинь – із півночі та Буковина – з півдня. Мандрівники порівнюють північну частину Тернопільщини із Швейцарією і висловлюють захоплення краєм, де природний дивосвіт органічно поєднується з багатющою історичною спадщиною. Славиться цей край ще й найбільшими в світі гіпсовими та другими за протяжністю карстовими печерами, серед них найбільша – “Оптимістична”. Неповторні каньйони Придністров’я, унікальні ботанічні пам’ятки, урочища та прекрасні Хоростківський і Гермаківський дендропарки, мисливські угіддя Шумщини, Кременецькі гори та Медобори з альпійською флорою, ріки Дністер, Золота Липа, Збруч, Іква, Горинь, Серет. Є тут Травертинові скелі, величне диво – Джуринський водоспад, природні заказники, геологічні пам’ятки світового значення. Особливий, фактично середземноморський, клімат на півдні області, зокрема, в Заліщиках, котрі іменують “Галицькою Рів’єрою”.Тут ви відчуєте сильну енергетику земної кори, що має вельми значимі місця, які в народі називають святими. В усьому християнському світі відомі духовно-релігійні центри, розташовані на Тернопільщині – уславлена Свято-Успенська Почаївська лавра та Марійський відпустовий центр у Зарваниці. Осередком паломництва та релігійного туризму римо-католиків стало містечко Язлівець».null

Разом з тим наголосив Віктор Овчарук на певних проблемах та пересторогах розвитку туризму в краї: «Такі щедрі дари природи та історії краю окрім позитивних перспектив перетворитися у туристичний центр країни, несуть  певні виклики та вимагають особливої відповідальності. Для їх вирішення  необхідне об`єднання зусиль влади, громади, бізнесу та науки задля популяризації туризму в нашому краї та Україні в цілому. Надзвичайно добре, що засідання ради проводяться  у різних містах,  тому що лише побувавши безпосередньо на місцях, зокрема зараз на Тернопіллі, його учасники матимуть змогу побачити та реально  оцінити увесь туристичний та економічний потенціал області», – та побажав учасникам незабутніх вражень та успіхів.

Читайте також

На Тернопільщині зберігся замок, який витримав 40-денну облогу
Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук: Тернопілля – це туристичний «острів» в Україні (Відео)

У програмі туристичного форуму, що триватиме упродовж двох днів 27 та 28 липня, – відвідини Джуринського водоспаду, Заліщик та Чорткова, а також екскурсія по Тернополю.

У рамках заходу відділ туризму Тернопільської ОДА презентує два нових проекти: «QR-коди туристичних об’єктів Тернопілля» та «3-D модель замків Тернопільщини».

Необхідно сказати, що Рада створена наказом Мінекономрозвитку №204 від 09.02.2016, затверджено Положення та склад її учасників, до якого увійшли керівні посадовці місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, уповноважені з питань розвитку туризму і курортів.Рада стала постійно діючим консультативно-дорадчим органом Мінекономрозвитку, який проводить засідання на регулярній основі по черзі в різних містах України. Основне завдання Ради – розробка стратегії і підготовка пропозицій та рекомендацій щодо формування та підвищення ефективності державної політики у сфері туризму і курортів, а також її практична реалізація на регіональному та місцевому рівнях. За час дії ради її засідання уже відбулись в Ужгороді, Чернівцях, Одесі, Херсоні, Львові.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #віктор овчарук, #Збараж, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #обласна рада, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі
21:19, 27 Травня, 2024

Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі

Блоги

ТОП новини тернопільщини: