Дорога Тернопіль-Дубно змінюється на очах. Нагадаємо, до вересня шляховики планують повністю зремонтувати 12,1 кілометри.
Читайте також
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
Бригади підрядника понад 2 місяці рухаються у напрямку Кременця. Нині приступають до ремонту неподалік села Колодне. А у п’ятницю, 14 липня, Служба автомобільних доріг у Тернопільській області вирішила оптимізувати процес і направити бригаду підрядника назустріч колегам від кордону із Рівненською областю.
За три дні від межі з Рівненщиною дорожники охопили 2,8 кілометрів дороги. Зокрема, відфрезували 2,8 кілометри проїзної частини, відновили земляне полотно, провели регенерацію покриття на прощі 25 тис. м2, влаштували вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття (загалом 1800 тонн).
Сьогодні шляховики наблизилися до міста Кременець.