За втручання Чортківської місцевої прокуратури 22 червня 2017 року товариством «Терра» на користь Чортківської міської ради сплачено борг з орендної плати за користування земельною ділянкою в сумі понад 170 тисяч грн.
Підставою для стягнення боргу слугувало рішення господарського суду Тернопільської області про задоволення позовних вимог керівника Чортківської місцевої прокуратури до ТОВ «Терра».
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера