Понад 2 тисячі звернень розглянуто прокуратурою впродовж півріччя

Опубліковано:
10 Липня, 2017

Органами прокуратури Тернопільської області у поточному році  розглянуто  понад 2 тис. заяв та скарг громадян. Доводи заявників перевірялись у кожному другому звернені.

Категорії звернень, які вирішувались прокуратурою, свідчать про те, що громадяни, у більшості випадків, продовжують скаржитись на неналежне досудове розслідування кримінальних проваджень, незаконні процесуальні рішення та тривалий судовий розгляд. Третина звернень даної категорії стосується дій ( бездіяльності) органів Національної поліції.

Читайте також

Ше один поліцейський-хабарник постане перед судом
Півроку боротьби прокуратури Тернопільщини з корупцією: перші підсумки
На Тернопільщині до суду скеровано 56 протоколів про корупцію

Незважаючи на позбавлення органів прокуратури України підстав для представництва інтересів громадян в суді, окремі заявники продовжують подавати свої звернення з проханням поновити  порушені права в судовому порядку.

Майже 3% громадян скаржились на порушення у сфері нагляду за додержанням кримінально – виконавчого законодавства.

Працівниками прокуратури  на особистому прийомі прийнято майже  400 заявників, з яких половина – керівництвом.

До органів прокуратури Тернопільської області у першому півріччі поточного року надійшов 51  запит на інформацію, з яких 18 – скеровано за належністю розпорядникам інформації.

Із загальної кількості розглянутих запитів надано інформацію на 22, по 10 – роз’яснено та по 1 запиту відмовлено у наданні інформації.

З числа розглянутих запитів на інформацію: 4 – з кадрових питань; 10 – з питань досудового слідства; 1 – з питань організаційно-розпорядчої діяльності; 18 – з інших питань.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: