Надання послуг і продаж товарів вийшли на новий рівень

Опубліковано:
4 Липня, 2017

Досить давно надання послуг і продаж товарів вийшла на новий рівень.Основний оборот перейшов з офлайн торгівлі в онлайн в вигляді інтернет-магазинів. У наш час вже майже кожен ларьок створює свій сайт, і починає через нього продавати. Сайти виходять не самого гарної якості – не найяскравіший дизайн, повільна швидкість роботи і постійна неактуальність цін.

Якщо ще з першими двома проблемами можна впоратися на будь-якій системі управління сайту, то для інтернет-магазину найкраще Бітрікс.Чому саме ця система? Тому що краще за всіх підходить для цих цілей і прекрасно працює з 1С Підприємством.
Ці дві платформи найпопулярніші, і впевнено набирають обертів у нашій країні. Сама ж система управління сайтом дуже гнучка.

Досвідчений програміст бітрікс зможе написати нові модулі, компоненти, змінити дизайн і логіку роботи.
Так само для коректної зв’язки інтернет-магазину з 1С підприємством буде потрібно налаштувати обмін даними між ними.
Завантаження замовлень з сайту в 1С і вивантаження товарів, залишків товарів і цін на сайт. Коли все правильно налаштовано, то бізнес працює як годинник!

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі
21:19, 27 Травня, 2024

Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі

Блоги

ТОП новини тернопільщини: