6 липня у Тернополі розпочнеться І рибний фестиваль «Коропфест». Триватиме він до 9 липня. Свято відбудеться у тернопільському парку ім. Т.Шевченка.
У ніч з 6 на 7 липня усіх тернополян запрошують на острівок Чайка на святкуванням ночі на Купала, де пройде «open-air» під відкритим небом з розважальними конкурсами та ватрою.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
7 липня, відбудеться офіційне відкриття фестивалю, гостей свята пригощатимуть фаршированою скумбрією, печеним коропом, рибною юшкою з білими грибами, паельеєю з риби та ін. Також у парку діятиме дитяча локація, а для старших виступатимуть гурти «Gloria Band», «Чорні черешні» та влаштують дискотеку.