У скільки тернополянам обходяться фонтани?

Опубліковано:
2 Липня, 2017 о 15:43

Комунальне підприємство «Тернопільводоканал» отримало 563 200 гривень на оплату електроенергії для роботи фонтанів міста. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Тернопільської міської ради, – пише Репортер.

Тернополяни та гості міста можуть любуватися кількома фонтанами – «Квітка терену», що на бульварі Т. Шевченка, «Каскад», «Життя», «Спогад», «Кульбаба», у парку «Топільче», на бульварах Данила Галицького та Дмитра Вишнівецького та біля «Палацу Щастя».



Читайте також

Тернопільські фонтани, які вийшли з ладу, відновлять

Щодо фонтану в парку Національного відродження то він, поки що, не працюватиме. Незважаючи на плани його реконструювати, поки роботи на ньому так і не розпочалися.

У дощову погоду фонтани не працюватимуть, уточняють у КП «Тернопільводоканалі».

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі





Інтерв'ю
З докторантури на передову: історія тернопільського “Історика” з 105-ї бригади
22:13, 17 Січня, 2025

З докторантури на передову: історія тернопільського “Історика” з 105-ї бригади

ТОП новини тернопільщини: