Цікава ініціатива народного депутата Романа Заставного для молоді Тернопільщини. Цього року кожному випускнику школи вручать «Заповіт» Патріарха Йосифа Сліпого. Цю книгу отримають 4794 учнів.
«Заповіт» містить звернення до кожного випускника, перед яким розгортається новий етап життя. Його подарують разом з атестатом. У подальшому ця книга слугуватиме певним дороговказом на життєвому шляху.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера