enerhetyk-ua Вуличне радіо

Домівки тернополян, які отримують субсидії, перевірять інспектори

Опубліковано:
15 Червня, 2017 о 11:43

На скільки «розкішно» живуть отримувачі субсидій можуть перевірити соціальні інспектори. Їх появу ініціює Міністерство фінансів та Міністерство соціальної політики. Вони вже готують законопроекти, які дозволять за допомогою інспекторів належно перевірити фінансове благополуччя українських родин.

Якщо законопроекти підтримають у Верховній Раді, то інспектори розпочнуть роботу з 2018 року. Створення нової посади обійдеться державі приблизно у 50 мільйонів гривень.



Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Гайдемарі Стефанишин
20:12, 7 Вересня, 2025

Я зрадила б саму себе, якби позбулася прізвища Стефанишин, – єдина в США жінка-астронавтка українського походження

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: