З Тернопільського обласного військового комісаріату відбулося відправлення резервістів до навчальних центрів Збройних Сил України. Разом з родичами та друзями був присутній міський голова Сергій Надал, який побажав усім незламної волі, надійного родинного тилу та богатирського здоров’я.
— Для всіх українців ви вже Герої. Саме Ви зупинити путінські орди на сході України. Завдяки Вашому героїзму ми живемо у вільній і незалежній країні, – зазначив очільник Тернополя. – В умовах російської агресії ми разом маємо забезпечити функціонування сучасної професійної контрактної армії, тому усі тернополяни, які підписують контракт на службу в ЗСУ чи Нацгвардію, надалі будуть отримувати від Тернопільської міської ради не 10 000 грн., як було раніше, а 15 000 грн. Переконаний, що у єдності та мужності наш український народ непереможний.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Міський голова Тернополя додав, що резервісти, які відправились на навчання, уже всі мають досвід служби, а продовжують навчання, щоби мати всі необхідні навички для захисту своєї Батьківщини.
Нагадаємо, у Тернополі підтримують учасників та ветеранів АТО. Бійці отримують пільги, земельні ділянки, підтримку. До допомоги долучаються також підприємці та небайдужі тернополяни.