– 1-4 червня у Кам’янську відбувся 10-ий ювілейний історико-культурологічний фестиваль “МАМАЙ-FEST”. Приємно вражений високим рівнем проведення. – написав на своїй сторінці Фейсбук відомий тернопільский художник, графік Олег Кіналь
– Дякую за чудову експозицію моєї виставки “КНЯЗІ ГАЛИЦЬКІ-ОСТРОЗЬКІ – БУДІВНИЧІ ДЕРЖАВИ”. Вдячний за надану можливість провести презентацію цієї виставки Наталією Кіналь – їй аплодували стоячи!
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Читайте також
Особливо дякую організатору і господині фестивалю, директору Музею історії м. Кам’янського пані Наталії Булановій. Дякую за сприяння проведенню моєї виставки Народному художнику України Богдану Ткачику. Вдячні усім учасникам і кам’янчанам за високу оцінку і захоплення нашим проектом, за незабутні і приємні зустрічі – а це волонтери Харкова, Дніпра, Запоріжжя, дружини та діти воїнів.
Символічно за 200 кілометрів від лінії фронту, в русифікованому колишньому Днєпрадзєржинськє, на честь 100 річчя міста Кам’янська, 100 річчя Української Народної Революції, перед “безвізом” в Європу, демонстрували портрети державотворців – Князів українського народу – українці титульна славна нація. СЛАВА УКРАЇНІ! – каже тернопільський митець.
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/06/06/df3ae1688229116fe75e8daea0e615ae.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/06/06/3b5faafcd72331dccabdc609e25a1260.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/06/06/44d6c5d50d09f564a1b87ef23ac3729a.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/06/06/a0f8a75f8cee0418c067aae1d7c98f26.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/06/06/2fe12e62cfbdde11d87850b2ad420261.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/06/06/5ab15805660490ee4212cdf18647a30f.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/06/06/14a6132299e749b0fdd38f2fc4c3c849.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/06/06/1f2349788dff0a47f18ab4ce3b07c0ae.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/06/06/5da3752413d6f438707aae4d322d96c1.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/06/06/af570831f34a6d2d820992b2c2a58180.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/06/06/840f7bec5bff470682c1e1d92564757a.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/06/06/30608367a0f1caa8eb1e076d1ec71fb4.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/06/06/6b7cff36cdae694d8d4f0d1ad125d58a.jpg)