Депутат Тернопільської міської ради Іван Сороколіт неправильно припаркув автомобіль, за що отримав від патрульних штраф. Про випадок він написав на своїй сторінці в мережі «Фейсбук», – пише Тернополяни.
За словами політика, спілкування з патрульними в якості порушника у нього відбулось вперше з часу їх появи у місті. Іван Сороколіт відзначив професіоналізм охоронців порядку та публічно подякував за відмінну роботу.
Перегляньте також:
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня
- Рятувальники у Бучачі вилучили гніздо шершнів зі стіни церкви
До слова, штраф у розмірі 255 гривень депутат вже оплатив.